Pedicetamol® 30 ml
na gorączkę i ból,
10% paracetamol
dla niemowląt od 0 miesięcy i dzieci,
30 ml

Paracetamolum 100 mg/ml,
roztwór doustny, 30 ml
Zalecana pojemność opakowania dla niemowląt
od 0. miesięcy i dzieci do 3. roku życia

4 razy mniejsza objętość, ta sama skuteczność
Łatwe, precyzyjne dawkowanie i akceptacja leku
Bezpieczeństwo stosowania
Malinowy smak

Preparat zawiera paracetamol wskazany do stosowania jako lek pierwszego podania w leczeniu gorączki trwającej nie dłużej niż 3 dni oraz bólu o

Czytaj więcej …

Pedicetamol® 60 ml
na gorączkę i ból,
10% paracetamol
dla niemowląt od 0 miesięcy i dzieci,
60 ml

Paracetamolum 100 mg/ml,
roztwór doustny, 60 ml
Zalecana pojemność opakowania dla dzieci powyżej 3. roku życia

4 razy mniejsza objętość, ta sama skuteczność
Łatwe, precyzyjne dawkowanie i akceptacja leku
Bezpieczeństwo stosowania
Malinowy smak

Preparat zawiera paracetamol wskazany do stosowania jako lek pierwszego podania w leczeniu gorączki trwającej nie dłużej niż 3 dni oraz bólu o nasileniu łagodnym do umiarkowanego.

Co

Czytaj więcej …
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejrozumiem